Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-25BL
Indeks: T-PJP2210/600V-25BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.021 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A z wtykami bananowymi 4mm, 0,25m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP o długości 0,25m przeznaczony jest do połączeń w układach pomiarowych. Element ten wyposażony został obustronnie we wtyki bananowe 4mm w wersji izolowanej, posiadające dodatkowe gniazdo osiowe 4mm. Przewód o przekroju 0,75mm² posiada izolację wykonaną z PVC, co pozwala na pracę w zakresie temperatur od -20°C do 80°C.
Parametry elektryczne przewodu pozwalają na obciążenie prądem znamionowym 12A przy napięciu znamionowym do 0,6kV. Produkt spełnia wymagania normy EN 61010 w kategorii CAT II 600V. Przewód dostępny jest w kolorze niebieskim.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-25BL
Długość przewodu
0,25m
Kolor
niebieski
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm