Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-100V
Indeks: T-PJP2210/600V-100V
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.037 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 12A, 1m, wtyki bananowe 4mm
Przewód pomiarowy o długości 1m charakteryzuje się prądem znamionowym 12A oraz napięciem znamionowym 0,6kV. Konstrukcja przewodu opiera się na przekroju 0,75mm² z izolacją wykonaną z PVC, co pozwala na pracę w zakresie temperatur od -20°C do 80°C.
Obustronne zakończenie stanowi wtyk bananowy 4mm w wersji izolowanej z gniazdem osiowym. Przewód jest zgodny z normą EN 61010 oraz posiada klasyfikację bezpieczeństwa CAT II 600V. Element występuje w kolorze zielonym.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-100V
Długość przewodu
1m
Kolor
zielony
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm