Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-100BL
Indeks: T-PJP2210/600V-100BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.037 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Przewód pomiarowy 1m, 12A, wtyk bananowy 4mm
Przewód pomiarowy o długości 1 m wyposażony w izolowane wtyki bananowe 4 mm z obu stron. Złącza posiadają dodatkowe gniazda osiowe 4 mm, co zwiększa elastyczność połączeń w układach pomiarowych. Przewód o przekroju 0,75 mm² wykonano z użyciem izolacji z PVC.
Akcesorium przeznaczone jest do pracy z prądem znamionowym 12 A oraz napięciem do 0,6 kV. Parametry pracy w zakresie temperatur od -20°C do 80°C pozwalają na użytkowanie w zróżnicowanych warunkach. Produkt jest zgodny z normą EN 61010 i spełnia wymagania kategorii bezpieczeństwa CAT II 600 V.
Przewód występuje w kolorze niebieskim. Konstrukcja złącza zapewnia stabilne połączenie w standardowych gniazdach laboratoryjnych o średnicy 4 mm.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2210/600V-100BL
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
1m
Kolor
niebieski
Materiał izolacji przewodu
PVC
Napięcie znamionowe
0,6kV
Prąd znamionowy
12A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
0,75mm2
Temperatura pracy
-20...80°C
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm