Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2115-25BL
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2115-25BL Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2115-25BL
Indeks: T-PJP2115-25BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.021 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 25A, wtyki bananowe 4mm, długość 0,25m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP charakteryzuje się prądem znamionowym 25A oraz napięciem roboczym do 30V AC i 60V DC. Konstrukcja przewodu o przekroju 1,5mm² obejmuje wtyki bananowe 4mm umieszczone po obu stronach kabla, wzbogacone o dodatkowe gniazdo osiowe 4mm.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2115-25BL
Materiał izolacji przewodu
PVC
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
25A
Przekrój przewodu
1,5mm2
Temperatura pracy
-20...80°C
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm