Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2114-25BL
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2114-25BL Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2114-25BL
Indeks: T-PJP2114-25BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.023 kg
Opinie: 0
Opis
Przewód pomiarowy 36A, długość 0,25m, silikonowa izolacja
Przewód pomiarowy o długości 0,25 m został zaprojektowany do pracy z prądem znamionowym wynoszącym 36 A oraz napięciem do 30 V AC i 60 V DC. Konstrukcja elementu obejmuje wtyki bananowe 4 mm umieszczone po obu stronach przewodu, wzbogacone o złącze z gniazdem osiowym 4 mm.
Zastosowany przekrój przewodu wynosi 2,5 mm², a jego izolacja wykonana została z silikonu. Materiał ten pozwala na użytkowanie elementu w szerokim zakresie temperatur pracy od -60 °C do 180 °C. Produkt występuje w kolorze niebieskim.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2114-25BL
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,25m
Kolor
niebieski
Materiał izolacji przewodu
silikon
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
36A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
2,5mm2
Temperatura pracy
-60...180°C
Typ akcesoriów pomiarowych
przewód pomiarowy
Wersja złącza
z gniazdem osiowym 4mm