Indeks: T-PJP2014-25BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.019 kg
Opinie: 0
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2014-25BL
Opis
Przewód pomiarowy 4mm, 36A, długość 0,25m
Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2014-25BL to elastyczny przewód o przekroju 2,5mm² zakończony obustronnie wtykami bananowymi 4mm. Element został zaprojektowany do pracy z napięciem znamionowym 30V AC oraz 60V DC, przy zachowaniu obciążalności prądowej na poziomie 36A.
Tagi: Przewód pomiarowy ELECTRO-PJP 2014-25BL
Cechy
Budowa przewodu pomiarowego
z obu stron
Długość przewodu
0,25m
Kolor
niebieski
Materiał izolacji przewodu
silikon
Napięcie znamionowe
60V DC
Prąd znamionowy
36A
Producent
ELECTRO-PJP
Przekrój przewodu
2,5mm2
Temperatura pracy
-60...180°C