Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-BL
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-BL Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-BL
Indeks: T-PJPADABV140-BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.007 kg
Opinie: 0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Końcówka pomiarowa 36A, 140mm, gniazdo 4mm, niebieska
Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 36A. Element został wyposażony w gniazdo o rozmiarze 4mm, a jego całkowita długość wynosi 140mm.
Styk końcówki posiada niklowaną powłokę, która zapewnia kontakt elektryczny. Konstrukcja spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z kategoriami CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Produkt dostępny jest w kolorze niebieskim.
Tagi: Końcówka pomiarowa ELECTRO-PJP ADABV140-BL
Cechy
Długość
140mm
Kolor
niebieski
Pokrycie styku
niklowany
Prąd znamionowy
36A
Producent
ELECTRO-PJP
Rozmiar gniazda
4mm
Typ akcesoriów pomiarowych
końcówka pomiarowa
Zgodność z normą
CAT IV 600V