Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6009-IEC-BL
Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6009-IEC-BL Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6009-IEC-BL
Indeks: T-PJP6009-IEC-BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.027 kg
Opinie: 0
Opis
Chwytak pomiarowy krokodylkowy 20A, gniazdo 4mm
Chwytak pomiarowy typu krokodylkowego ELECTRO-PJP 6009-IEC-BL jest przeznaczony do realizacji połączeń w układach pomiarowych. Element przystosowany jest do pracy z prądem znamionowym o natężeniu 20A oraz posiada gniazdo o średnicy 4mm, co zapewnia kompatybilność ze standardowymi przewodami laboratoryjnymi.
Konstrukcja urządzenia bazuje na stalowym korpusie oraz stykach wykonanych z mosiądzu. Całkowita długość elementu wynosi 153mm, a kolor obudowy to niebieski. Produkt spełnia wymagania norm bezpieczeństwa w kategoriach CAT II 1000V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V.
Tagi: Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6009-IEC-BL
Cechy
Długość
153mm
Prąd znamionowy
20A
Rodzaj chwytaka
krokodylkowy
Rozmiar gniazda
4mm
Zgodność z normą
CAT IV 600V