Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6001-IECIV-BL
Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6001-IECIV-BL Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6001-IECIV-BL
Indeks: T-PJP6001-IECIV-BL
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.03 kg
Opinie: 0
Opis
Chwytak pomiarowy haczykowy 20A, gniazdo 4mm, kolor niebieski
Chwytak pomiarowy typu haczykowego został zaprojektowany do prac pomiarowych przy prądzie znamionowym 20A. Urządzenie wyposażone jest w gniazdo o średnicy 4mm, co umożliwia współpracę ze standardowymi przewodami pomiarowymi. Konstrukcja elementu opiera się na wykonanym ze stali korpusie, natomiast styki wykonano z mosiądzu.
Produkt spełnia wymagania norm bezpieczeństwa w kategoriach CAT II 1500V, CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Całkowita długość chwytaka wynosi 138mm, a obudowa utrzymana jest w kolorze niebieskim.
Tagi: Chwytak pomiarowy ELECTRO-PJP 6001-IECIV-BL
Cechy
Długość
138mm
Kolor
niebieski
Materiał
stal
Materiał styku
mosiądz
Prąd znamionowy
20A
Producent
ELECTRO-PJP
Rodzaj chwytaka
haczykowy
Rozmiar gniazda
4mm
Typ akcesoriów pomiarowych
chwytak pomiarowy
Zgodność z normą
CAT IV 600V