Adapter trójfazowy ELECTRO-PJP ADAFM-TETRA63
Indeks: T-PJPADAFM-TETRA63
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.665 kg
Opinie: 0
Opis
Adapter trójfazowy 63A, CEE wtyk x5, gniazdo 4mm x5
Adapter trójfazowy przeznaczony jest do układów elektrycznych o prądzie znamionowym do 63A. Konstrukcja elementu opiera się na pięciu wtykach typu CEE oraz pięciu gniazdach o średnicy 4mm, co umożliwia wykonywanie pomiarów w instalacjach trójfazowych.
Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w zakresie temperatur od 0 do 60°C. Pod względem bezpieczeństwa adapter spełnia wymagania normy CAT IV 415V.
Tagi: Adapter trójfazowy ELECTRO-PJP ADAFM-TETRA63
Cechy
Budowa kabla/przejścia
gniazdo 4mm x5
Prąd znamionowy
63A
Producent
ELECTRO-PJP
Temperatura pracy
0...60°C
Typ akcesoriów pomiarowych
adapter trójfazowy
Zgodność z normą
CAT IV 415V