Adapter trójfazowy ELECTRO-PJP ADAFM-TETRA32
Indeks: T-PJPADAFM-TETRA32
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.449 kg
Opinie: 0
Opis
Adapter trójfazowy 32A, wtyk CEE x5, gniazdo 4mm x5
Adapter trójfazowy ELECTRO-PJP ADAFM-TETRA32 służy do wykonywania pomiarów w układach trójfazowych. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy z prądem znamionowym o natężeniu 32A.
Konstrukcja adaptera obejmuje wtyk CEE x5 oraz pięć gniazd 4mm. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od 0°C do 60°C. Produkt jest zgodny z normą bezpieczeństwa CAT IV 415V.
Tagi: Adapter trójfazowy ELECTRO-PJP ADAFM-TETRA32
Cechy
Budowa kabla/przejścia
gniazdo 4mm x5
Prąd znamionowy
32A
Producent
ELECTRO-PJP
Temperatura pracy
0...60°C
Typ akcesoriów pomiarowych
adapter trójfazowy
Zgodność z normą
CAT IV 415V