Adapter trójfazowy ELECTRO-PJP ADAFM-TETRA16
Indeks: T-PJPADAFM-TETRA16
Marka: ELECTRO-PJP
Waga: 0.323 kg
Opinie: 0
Opis
Adapter trójfazowy 16A, wtyk CEE x5, gniazda 4mm
Adapter trójfazowy przystosowany do pracy przy prądzie znamionowym 16A. Urządzenie wyposażone jest w wtyk CEE x5 oraz pięć gniazd o średnicy 4mm.
Element przeznaczony do pracy w zakresie temperatur od 0°C do 60°C. Konstrukcja spełnia wymogi bezpieczeństwa zgodnie z normą CAT IV 415V.
Tagi: Adapter trójfazowy ELECTRO-PJP ADAFM-TETRA16
Cechy
Budowa kabla/przejścia
gniazdo 4mm x5
Prąd znamionowy
16A
Producent
ELECTRO-PJP
Temperatura pracy
0...60°C
Typ akcesoriów pomiarowych
adapter trójfazowy
Zgodność z normą
CAT IV 415V