Indeks: T-XL9A-600/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL9A-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 600A oraz prądzie wyjściowym 5A służy do przetwarzania sygnałów prądowych w układach pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi od 50 do 60Hz, co pozwala na jego wykorzystanie w typowych aplikacjach przemysłowych.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 140x48x185mm. Produkt może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL9A-600/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x48x185mm