Indeks: T-XL9A-500/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL9A-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL9A charakteryzuje się prądem wejściowym 500 A oraz wyjściowym 5 A. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym 3,75 VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 5 VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50 do 60 Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 140x48x185 mm, a zakres temperatury pracy mieści się w granicach od -20 do 45°C. Element jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL9A-500/5A
Cechy
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL9A
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
140x48x185mm