Indeks: T-XL9A+3000/5A-0.2
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL9A-3000/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 3000/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy o przekładni wejściowej 3000A oraz wyjściowej 5A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 15VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie charakteryzuje się wymiarami 140x45x185mm i jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami obejmuje standardy BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL9A-3000/5A-0.2
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-007
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
3kA
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
140x45x185mm