Indeks: T-XL8C+800/5A-0.2
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-800/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym o natężeniu 800A oraz wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 5VA.
Konstrukcja elementu o średnicy wewnętrznej 86mm pozwala na montaż przykręcany, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 140 x 45 x 155mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-800/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm