Indeks: T-XL8C-800/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8C-800/5A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 15VA oraz klasą 1 przy obciążeniu maksymalnym 20VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy z częstotliwością w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 86mm, a gabaryty zewnętrzne to 140x45x155mm. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Montaż elementu odbywa się poprzez przykręcenie, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-800/5A
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm