Indeks: T-XL8C+600/5A-0.2S
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-600/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL8C przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 2,5VA. Przekładnik pracuje w standardowym zakresie częstotliwości 50–60Hz.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 86mm oraz wymiary zewnętrzne 140x45x155mm. Urządzenie jest przystosowane do montażu poprzez przykręcanie, z możliwością wykorzystania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-600/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 2,5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8C
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm