Indeks: T-XL8C+500/5A-0.2
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-500/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 500A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 2,5VA. Zakres częstotliwości pracy przekładnika wynosi 50–60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 86mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 140x45x155mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-500/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8C
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm