Indeks: T-XL8C+400/5A-0.2
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-400/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL8C przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 1,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 140x45x155mm posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 86mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, przy czym możliwe jest zastosowanie opcjonalnego montażu na szynę DIN. Dopuszczalna temperatura pracy dla tego modelu mieści się w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-400/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8C
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm