Indeks: T-XL8C-300/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy o przekładni 300/5A przeznaczony jest do redukcji wysokich natężeń prądu pierwotnego do poziomu 5A w obwodach wtórnych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 3,75VA lub klasę 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia o średnicy wewnętrznej 86mm pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie charakteryzuje się wymiarami zewnętrznymi 140x45x155mm i jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 zapewnia wymogi techniczne dla układów pomiarowych.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-300/5A
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8C
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm