Indeks: T-XL8C-200/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL8C jest urządzeniem służącym do transformacji prądu pierwotnego o natężeniu 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 86mm, co pozwala na montaż na przewodach szynowych o odpowiednim przekroju.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 140x45x155mm. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 potwierdza parametry techniczne urządzenia. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-006.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-200/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-006
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL8C
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm