Indeks: T-XL8C+1600/5A-0.2
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-1600/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 1600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL8C-1600/5A-0.2 służy do transformacji wysokich wartości prądu pierwotnego 1600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2 jest zachowana przy obciążeniu znamionowym do 20VA.
Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną 86mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 140x45x155mm. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8C-1600/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 20VA
Prąd wejściowy
1,6kA
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8C
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm