Indeks: T-XL8B+800/5A-0.2
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-800/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B+
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL8B+ służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 800A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 5VA i pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja pozwala na prowadzenie przewodu przez otwór o średnicy wewnętrznej wynoszącej 86mm.
Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 140x45x155mm. Jako wyposażenie opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-006.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-800/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8B
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm