Indeks: T-XL8B+750/5A-0.2S
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-750/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy typu XL8B przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 750A do wartości wtórnej 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy obciążeniu maksymalnym wynoszącym 5VA. Przekładnik przystosowany jest do pracy w częstotliwościach w zakresie 50...60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną otworu 86mm, co pozwala na przeprowadzenie przewodu lub szyny o odpowiednim przekroju. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 140x45x155mm. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-750/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8B
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm