Indeks: T-XL8B-750/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-750/5A
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8B o przekładni 750/5A przeznaczony jest do redukcji wysokich prądów wejściowych do poziomu 5A. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 15VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 20VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości 50–60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 86mm oraz wymiary zewnętrzne 140x45x155mm. Komponent jest przystosowany do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnej instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia wynosi od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-750/5A
Klasa dokładności
1 @max 20VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8B
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm