Indeks: T-XL8B+600/5A-0.2
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-600/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany oraz opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 86mm, natomiast wymiary zewnętrzne to 140x45x155mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-600/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8B
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm