Indeks: T-XL8B-600/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 10VA oraz 1 przy obciążeniu do 15VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 86mm oraz wymiary zewnętrzne 140x45x155mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-600/5A
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8B
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm