Indeks: T-XL8B-500/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8B-500/5A służy do transformacji prądu wejściowego o natężeniu 500A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, przekładnik osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 10VA lub klasę 1 przy maksymalnym obciążeniu 12,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 86mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 140x45x155mm. Komponent jest przeznaczony do montażu przykręcanego, przy czym istnieje opcja montażu na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-500/5A
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8B
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm