Indeks: T-XL8B-300/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8B-300/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 3,75VA oraz 1 przy obciążeniu do 7,5VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 86mm, co pozwala na montaż na przewodach o odpowiednim przekroju. Urządzenie przeznaczone jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Temperatura pracy przekładnika mieści się w przedziale od -20°C do 45°C, a wymiary zewnętrzne wynoszą 140x45x155mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-300/5A
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8B
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm