Indeks: T-XL8B+2000/5A-0.2
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-2000/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 2000/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL8B o średnicy wewnętrznej 86 mm jest przeznaczony do pracy z prądem wejściowym 2000 A oraz prądem wyjściowym 5 A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 30 VA, zapewniając właściwą charakterystykę w zakresie częstotliwości pracy od 50 Hz do 60 Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynie DIN. Urządzenie posiada wymiary 140x45x155 mm i jest przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w przedziale od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 poświadcza jakość wykonania jednostki.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-2000/5A-0.2
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-006
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2 @max 30VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
2kA
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL8B
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm