Indeks: T-XL8B-200/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8B służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 1,5VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 86mm, a jego wymiary wynoszą 140x45x155mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie pracuje w temperaturze od -20°C do 45°C i jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy XL-KIT-006.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8B-200/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
86mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm