Indeks: T-XL8A+800/5A-0.2
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-800/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy o przekładni 800/5A przeznaczony jest do transformacji wysokich wartości prądu pierwotnego na wartości bezpieczne dla urządzeń pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 10VA. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu uwzględnia średnicę wewnętrzną wynoszącą 73mm oraz wymiary zewnętrzne 140x45x155mm. Komponent przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynę DIN. Urządzenie funkcjonuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-800/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
73mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm