Indeks: T-XL8A-750/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-750/5A
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL8A-750/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 750A na sygnał wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz 1 przy obciążeniu do 45VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnej instalacji na szynie DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną 73mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 140x45x155mm. Urządzenie jest dostosowane do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-750/5A
Klasa dokładności
1 @max 45VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
73mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm