Indeks: T-XL8A-600/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL8A-600/5A przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 600A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA oraz klasą 1 przy maksymalnym obciążeniu 30VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 73mm oraz wymiary zewnętrzne 140x45x155mm. Komponent jest przystosowany do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-600/5A
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
73mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm