Indeks: T-XL8A-500/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL8A-500/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz 1 przy obciążeniu do 30VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne wynoszą 140x45x155mm, a średnica wewnętrzna otworu to 73mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-500/5A
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8A
Średnica wewnętrzna
73mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm