Indeks: T-XL8A+300/5A-0.2
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-300/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL8A-300/5A-0.2 służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA i pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 73mm.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturach otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika to 140x45x155mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-300/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8A
Średnica wewnętrzna
73mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm