Indeks: T-XL8A-250/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL8A przeznaczony jest do przekształcania prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 73mm, a jego gabaryty to 140x45x155mm. Komponent jest dostosowany do pracy w zakresie temperatur otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-250/5A
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL8A
Średnica wewnętrzna
73mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm