Indeks: T-XL8A-200/5A
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL8A-200/5A jest przeznaczony do transformacji prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 73mm oraz wymiary zewnętrzne 140x45x155mm. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Zgodność z normami obejmuje standardy BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-200/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-006
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL8A
Średnica wewnętrzna
73mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm