Indeks: T-XL8A+1600/5A-0.2S
Waga: 0.6 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-1600/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 1600/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy typu XL8A służy do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego 1600A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy obciążeniu znamionowym wynoszącym maksymalnie 15VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika o średnicy wewnętrznej 73mm pozwala na montaż przykręcany, z możliwością zastosowania opcjonalnego montażu na szynie DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne podzespołu wynoszą 140x45x155mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL8A-1600/5A-0.2S
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-006
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2S @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
1,6kA
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL8A
Średnica wewnętrzna
73mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
140x45x155mm