Indeks: T-XL7C+800/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C-800/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL7C przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 7,5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 130 x 60 x 170 mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C-800/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
130x60x170mm