Indeks: T-XL7C-800/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C-800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL7C-800/5A służy do przetwarzania wysokiego prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 10VA.
Urządzenie charakteryzuje się wymiarami 130x60x170mm i jest przystosowane do pracy w temperaturze od -20 do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Konstrukcja zapewnia zgodność z normami EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C-800/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-005
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,5 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL7C
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
130x60x170mm