Indeks: T-XL7C+750/5A-0.2S
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C-750/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 750A oraz wyjściowym 5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na wartości umożliwiające pomiar. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności 0,2S jest zachowana przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż poprzez przykręcanie, natomiast opcjonalnie dostępny jest montaż na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 130x60x170mm. Zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C-750/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 3,75VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
130x60x170mm