Indeks: T-XL7C+750/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C-750/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL7C służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 750A do wartości wyjściowej 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 5VA.
Element posiada wymiary 130x60x170mm i jest przystosowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub, opcjonalnie, instalację na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C-750/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
130x60x170mm