Indeks: T-XL7C-600/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL7C-600/5A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 130x60x170mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7C-600/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-005
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL7C
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
130x60x170mm