Indeks: T-XL7B-600/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B-600/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B
Przekładnik prądowy 600/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 10VA oraz 1 przy obciążeniu do 12,5VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy to 104x45x126mm, przy średnicy wewnętrznej otworu wynoszącej 65mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B-600/5A
Klasa dokładności
1 @max 12,5VA
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL7B
Średnica wewnętrzna
65mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm