Indeks: T-XL7B-400/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B-400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL7B-400/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 7,5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy wykorzystaniu opcjonalnych akcesoriów montażowych. Urządzenie posiada otwór o średnicy wewnętrznej 65mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 104x45x126mm. Praca urządzenia jest dopuszczalna w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B-400/5A
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL7B
Średnica wewnętrzna
65mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm