Indeks: T-XL7B-200/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL7B służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 1,5VA. Parametry pracy w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz pozwalają na stosowanie przekładnika w standardowych układach elektroenergetycznych.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 65mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 104x45x126mm, natomiast dopuszczalny zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7B-200/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-005
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL7B
Średnica wewnętrzna
65mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm