Indeks: T-XL7A+750/5A-0.2
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-750/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy o przekładni 750/5A przeznaczony jest do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 15VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 54mm, co umożliwia montaż na przewodach o określonym przekroju.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu dodatkowych akcesoriów. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 104x45x126mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-750/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 15VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm