Indeks: T-XL7A-750/5A
Waga: 0.58 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-750/5A
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL7A-750/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 750A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 20VA oraz 1 przy obciążeniu do 30VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 54mm, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 104x45x126mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnego montażu na szynie DIN. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL7A-750/5A
Klasa dokładności
1 @max 30VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
54mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
104x45x126mm